Šukacie stroje

Pokrok techniky v priamom prenose, to sú šukacie mašiny a stroje, ktoré sú určené primárne pre ženy. Slúžia na dosiahnutie orgazmu s imitáciou prirážania ako v prípade reálneho sexu, dokonca, mnohé modely vám môžu sprostredkovať ešte intenzívnejší zážitok. Možno budete prekvapení, ale nájsť sa už dajú aj špeciálne šukacie stroje pre mužov.

Čo sú šukacie stroje a na čo slúžia

Pojem šukacie stroje je zjednodušený výraz pre špeciálne erotické pomôcky, ktorých cieľom je priniesť profesionálny zážitok pri masturbácii tak žien, ako aj mužov.

Ide o zariadenia, ktoré svojou výbavou imitujú skutočné prírazy reálneho partnera s penisom, v prípade strojov pre mužov ide o masturbátory imitujúce zásun penisu do vagíny. Niektoré tieto zariadenia pracujú na mechanickom princípe, iné sú plne automatické, či už nabíjateľné alebo s priamym napájaním. Tie najlepšie viete ovládať aj cez mobil.

Ich využitie je veľmi bohaté a prispôsobiteľné:

  • základom je stimulácia pohlavných orgánov, u žien vagíny a u mužov penisu, v tomto prípade ide o imitáciu prirážania alebo o efekt sania a prirážania
  • multifunkčné prístroje dokážu obslúžiť nielen genitálie, ale aj iné erotogénne zóny, platí to najmä o strojoch s nadstavcom pre análnu stimuláciu
  • menšie zariadenia sú určené pre cestovanie, vynikajú mobilitou, majú pevnú základňu a stačí ich položiť na zem, nastaviť a začať na nich jazdiť
  • v prípade strojov pre mužov môže byť využitie nielen na imitáciu pohlavného styku, ale existujú aj stroje, ktoré napodobňujú orálny sex od ženy

Tie najmodernejšie zariadenia podporujú aj spárovanie cez smartfón a ovládanie pomocou telefónu, napríklad ak ide o rôzne vibračné a stimulačné programy. Zakúpiť si k nim môžete aj okuliare pre rozšírenú virtuálnu realitu, či už v 2D alebo v 3D.

Pre náročné ženy sú určené nafukovacie postele alebo lehátka, ktoré umožňujú zaujať pohodlnú polohu. Oproti nohám sa potom nachádza automatický stroj s násadou umelého penisu, ktorý bude imitovať prirážanie. Špecialitou sú stroje s pevnou konštrukciou a možnosťou súčasnej stimulácie vagíny, klitorisu aj análika.

Najlepšie šukacie stroje pre ženy

Primárne sú šukacie stroje určené pre ženy a podľa spôsobu ich vyhotovenia, zamerania a funkcie možno nájsť niekoľko typov, ktoré sa líšia vizuálne aj výbavou.

Tu sú tie najlepšie šukacie stroje, ktoré sú na trhu:

BDSM zväzovanie

Manuálne stroje: Prevedením najjednoduchšie aj najlacnejšie sú manuálne stroje s pevnou základňou a konštrukciou. Ich pohon je ručný, stroj si preto vyžaduje dodatočnú obsluhu. Plusom je, že obvykle majú tieto zariadenia vymeniteľné nadstavce, možno tak stimulovať nielen vagínu, ale aj anál. Využiteľné sú pri BDSM a zväzovanie.

Automatické stroje: Konštrukciou podobné sú automatické stroje, kde jediným rozdielom je, že ich pohon je prostredníctvom elektrického prúdu. Môže ísť o stroj s napájaním do siete alebo s akumulátorom. Konštrukcia je z ľahkej zliatiny, zariadenie má viacero režimov a programov a ovládanie je priamo na stroji alebo cez smartfón.

Prenosné masturbátory: Tento typ zariadení má mobilný charakter a ide o stroje s pevnou základňou, ktorá sa položí na zem. Spôsob stimulácie môže byť prirážaním, rotáciou, vibrovaním aj pulzovaním, žena si môže nad zariadenie sadnúť či kľaknúť a potom nechať ostatnú prácu na automatický systém. K dispozícii je viacero nadstavcov.

Postele s prirážaním: Posledným typom, ktorý je určený pre ženy, sú nafukovacie postele alebo lehátka vybavené zariadením na prirážanie. Toto zariadenie napodobňuje kopulačné pohyby muža a priráža umelý penis do vagíny alebo análneho otvoru, podľa toho, ako si žena ľahne. Ide o anatomicky tvarované stroje vyžadujúce viac priestoru.

Šukacie zariadenia pre mužov

Osobitnou kategóriou sú šukacie stroje a masturbátory určené pre mužov. Tu možno siahnuť po dvoch typoch, prvým sú štandardné stroje s prirážaním pomocou pohybu nahor a nadol alebo dnu a von, stačí len vymeniť nadstavec a zvoliť správny umelý penis pre stimuláciu análneho otvoru. Druhým typom sú nasadzovacie masturbátory.

V tom prvom prípade ide o stroje ideálne na experimentovanie. Ako násada môžu poslúžiť práve spomínané umelé penisy, ale pokojne aj umelé vagíny. Potom stačí do nich už len vsunúť penis a nechať stroj, aby prirážaním spravil všetko za vás.

Druhý typ pomôcok, čiže nasadzovacie šukacie stroje, pracujú na vibračnom, rotačnom, pulzačnom, sacom a pohybovom efekte. Výsledkom je imitácia pohlavného styku alebo orálneho sexu. Ide o automatické zariadenia, ktoré možno ovládať tlačítkami alebo aj cez telefón a ponúka viacero vibračných mechanizmov alebo programov.

TIP: Buďte šukacím strojom vy! Ako správny chlap

Každá žena chce mať po svojom boku chlapa, ktorý je vitálny, plný energie a chuti na sex. V skratke pravý šukací stroj. Buďte ním aj vy. Podporte svoje libido cez najlepšie tabletky na potenciu.

Kde a podľa čoho kúpiť šukací stroj?

Tento druh sexuálnej pomôcky zďaleka nie je tak rozšírený, ako je tomu v prípade vibrátorov, umelých penisov alebo štandardných masturbátorov. Šukacie stroje sú tzv. úzkoprofilový tovar a ak ich už niekde nájdete v ponuke, najčastejšie na internete.

Pri výbere konkrétneho stroja zohľadnite najmä:

  • šírku výberu modelov šukacích strojov a možnosť použitia nielen pre stimuláciu vagíny, ale aj análneho otvoru, to sa bude hodiť aj pre mužov
  • možnosť zmeny nadstavcov, kde je možné okrem umelých penisov alebo kolíkov napríklad pripevniť aj umelú vagínu pre masturbáciu mužov
  • prenositeľnosť a mobilnosť, niektoré stroje sú určené iba pre použitie na jednom mieste, iné možno pokojne kvôli mobilite nazvať cestovné
  • zmenu tempa, prírazov a možnosť plynulej regulácie rýchlosti a intenzity stimulácie, takto sa môže pomôcka stať dlhodobým „kamarátom“

Čo sa týka sexshopov, snažte sa nájsť taký, ktorý bude ponúkať nielen široký, ale aj originálny sortiment. Plusom je, ak okrem šukacích strojov ponúka aj iné typy masturbátorov, napríklad Satisfyer so smart funkciami či masturbátori pre mužov.

Veľkým plusom sú zákaznícke služby na vyššej úrovni. Obšírny a detailný popis parametrov, charakteristík, výbavy a vlastností by mal byť už samozrejmosťou. Ak chcete zachovať maximálnu diskrétnosť, voľte sexshopy, ktoré umožňujú doručenie aj na výdajné miesto Zásielkovne a platbu v hotovosti bez použitia karty cez internet.