Nafukovacie a silikónové panny

V minulosti vtipný darček, dnes príklad úspechu revolučných technológií. Nafukovacie a silikónové panny predstavujú ukážku toho, ako sa na prvý pohľad jednoduchá erotická pomôcka môže stať spoločníkom aj pri spoločných sexuálnych radovánkach. V čom sú nafukovacie a silikónové panny výnimočné a čo vám môžu priniesť?

Pre koho sú nafukovacie a silikónové panny určené

Nafukovacia alebo silikónová panna je sexuálna pomôcka, ktorej cieľom je zvýšiť úroveň masturbácie mužov. Ide v podstate o masturbačnú erotickú hračku, ktorá imituje svojim vzhľadom reálnu ženu a to vrátane všetkých jej telesných otvorov.

Kým tie najlacnejšie nafukovacie panny boli v minulosti skôr terčom vtipov a išlo viac menej o humorné darčeky, aktuálna ponuka je oveľa zaujímavejšia. Tieto umelé panny môžu mať reálne anatomické tvary a proporcie, môže však ísť napríklad čisto iba o torza.

Vo výbave nafukovacích a silikónových panien sú:

  • spomínané otvory určené pre masturbáciu, pričom kúpiť si viete aj panny, ktoré majú tieto otvory ako anatomické odliatky známych pornohviezd
  • vibračné, pulzačné, sacie alebo inak stimulačné funkcie, ktorými môžu byť vybavené spomínané otvory a tieto funkcie zvyšujú úroveň vzrušenia
  • kvalitný materiál, či už ide o klasickú gumu alebo o materiály typu Cyberskin, ktoré do veľkej miery imitujú pokožku a zlepšujú komfort zážitku
  • doplnkové funkcie typu ohrev alebo ovládanie prostredníctvom smartfónu, takto možno ovládať pannu aj na diaľku a tiež jej jednotlivé funkcie

Pokiaľ ide o silikónové panny, aj tie sú vybavené všetkými telesnými otvormi. Ich najväčším benefitom je však realistickejšie spracovanie, či už ide o anatomické tvary, pevnosť alebo aj povrch. Povrch tvorí špeciálny materiál pripomínajúci pokožku na dotyk aj pohľad, panny sú zároveň dostatočne mäkké, hoci je pravda, že ich údržba je náročnejšia.

Pamela nafukovacia panna

Podľa čoho si vybrať nafukovaciu alebo silikónovú pannu

Ak by ste chceli silikónovú alebo nafukovaciu pannu skúsiť, ponuka modelov a typov je naozaj veľmi bohatá. Ako a podľa čoho si vlastne potom vybrať? Okrem vzhľadu a ceny, čo sú asi najčastejšie kritéria, sa oplatí pozerať aj na ďalšie vlastnosti.

Toto sú kritéria, ktoré pri výbere panny určite zvážte:

Materiál: Najdôležitejším kritériom pri výbere panny na masturbáciu a sólo hry je materiál. Nafukovacie panny sú najčastejšie z PVC, no okrem toho sa využívajú aj TPE a silikón. Kým TPE je pružnejší, silikónové panny sú naopak menej flexibilné. Z hľadiska ceny sú najlepšou voľbou nafukovacie PVC panny, naopak, najdrahšie sú silikónové.

Proporcie a dizajn: Kým torza sú skladnejšie, väčšina modelov masturbačných panien sa približuje svojou veľkosťou reálnym proporciám. Najčastejšie sú veľkosťou do 150 cm, ak ide o hĺbku otvorov, tá býva do 15 cm. Veľký rozdiel medzi jednotlivými pannami je v ich dizajne, ak hľadáte vizuálny zážitok, treba siahnuť do peňaženky.

Vybavenie otvormi: Štandardnou výbavou väčšiny silikónových alebo nafukovacích panien je anatomická imitácia orálneho, vaginálneho a análneho otvoru. Tieto otvory môžu byť vybavené aj vibračnými alebo pulzačnými vajíčkami, viaceré s ovládaním na diaľku alebo cez smartfón. Základné a lacné modely sú však bez stimulácie.

Špeciálne funkcie: Pri výbere panny zvážte aj niektoré špeciálne funkcie. Môže ísť napríklad o ohrev jednotlivých otvorov, ich vybavenie špeciálnymi stimulačnými mechanizmami alebo diaľkové ovládanie. Pokiaľ ide o vibrácie alebo inú stimuláciu, niektoré panny disponujú aj odnímateľnými doplnkami, ktoré môžete využiť samostatne.

Aj nafukovací a silikónoví panáci pre ženy

Pre špecificky zameraných mužov sú zaujímavou erotickou pomôckou nafukovací alebo silikónoví panáci. Ide o spoločníkov, ktorí sú vybavení umelým penisom, väčšinou aj s vibračnou funkciou, rovnako tak môžete použiť aj ich ostatné dva telesné otvory, konkrétne orálny a análny. Ich určenie je pre gayov alebo pre bisexuálov.

Aj v prípade nafukovacích panákov máte na výber menej a viac realistické modely, podľa toho, o akú značku alebo prevedenie pôjde. Najčastejšie muži siahajú po typoch v telovej farbe a s čo najlepšou imitáciou anatomických proporcií. Panáci sú najčastejšie z PVC, takže pri ich používaní možno používať lubrikanty na báze vody aj silikónu.

Čo sa týka silikónových panákov, ich najväčším benefitom je realistické spracovanie. To zahŕňa aj funkciu vyhrievania, no predovšetkým lepší dizajn. Análny otvor má oveľa kvalitnejšie spracovanie a pri používaní môže spôsobiť viac vzrušenia.

Ako a kde nakúpiť silikónové alebo nafukovacie panny?

Nakoľko ide o bežnú erotickú pomôcku, nájsť ju možno v sexshopoch. Oproti tým klasickým kamenným je ale dobré dať prednosť internetovým a to predovšetkým z dôvodu širšieho výberu. Nakupovanie cez internet má tiež viacero praktických plusov.

silikonove panny

K tým najdôležitejším patria nasledovné benefity:

  • rýchlejší a pohodlnejší nákup, priamo z domu a pokojne aj cez mobilný telefón si môžete nájsť presne taký model, ktorý presne splní vaše predstavy
  • oveľa lepšie ceny, čo súvisí aj so šírkou sortimentu, internetové sexshopy majú oveľa väčší odber, ako tie kamenné, môžu tak ponúknuť aj nižšiu cenu
  • anonymita a diskrétnosť, čo je dôležité obzvlášť v prípade nákupu týchto erotických pomôcok, všetky ich vlastnosti si dokážetepozrieť u seba doma
  • možnosť porovnania všetkých detailov a parametrov, platí to v prípade nákupu v tých kvalitnejších sexshopoch s komplexnými informáciami

Absencia osobného nákupu v kamennom eshope nie je v prípade nákupu silikónových alebo nafukovacích panien žiadny problém, skôr naopak. Ak by ste mali nejaké otázky, môžete sa opýtať na zákazníckej linke, ktorá je dostupná aj online. To zaručuje diskrétnosť a takýmto štýlom sa spýtate aj na tie najviac detailné informácie.

Veľký sortiment nezahŕňa pochopiteľne iba a len nafukovacie panny alebo panákov. Online sexshopy dokážu ponúknuť bohatý sortiment všetkých erotických pomôcok a hračiek. Pri väčšom nákupe máte dopravu zdarma priamo domov, samozrejme v neoznačenom balíčku. Vybrať si nie je žiadny problém a môžete takto prekvapiť aj svoju partnerku!